Mediafax
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Liderul PNL Florin Cîțu a lipsit, miercuri, de la ședința Parlamentului de învestire a Guvernului PSD-PNL-UDMR condus de Nicolae Ciucă, venind doar câteva minute pentru a vota.
Deși este de două zile președinte al Senatului, Cîțu a delegat-o pe Alina Gorghiu, vicepreședinte al Senatului, să prezideze ședința Parlamentului alături de Marcel Ciolacu, președintele Camerei Deputaților.
Florin Cîțu a fost ales, marți, președinte al Senatului, cu sprijinul PSD.
Sursa foto: Ilona Andrei / G4Media.ro
Te-n gat Citule si pe ficusu tau la fel!!!
O sa va luati oua clocite in cap!
Cine este aceasta??? Tinar fără tupe!!! Rușine
Citu poate fi infiat bine mersi de Iohannis. Au fix acelasi comportament miserupist.
Lică Sămădău,zilele acestea nu mai e vorba de miserupism la cei doi,ci de lașitate:NU au curaj să dea ochii cu lumea.
Vai de capul lor!
Câț? Al doilea …nimeni… în stat. Primul se știe…
nu i-o fi imprumutat geaca rosie MARELE FICUS GRIVCO
Pinocchio 2 se face ca este rusinos.
Daca absentează Marele Haos la ceremonia de depunere a jurământului de catre noul Guvern?!
N-o sa vezi. Sa vezi sampanie, pupaturi…
Daca tot e asa de suparat, Catzu ar trebui sa isi dea demisia din PNL si sa se alature lu Orban…
Cea mai ordinara si mizerabila persoana publica, asta e acest individ care actioneaza instinctiv si exclusiv in interes propriu. Daca ăsta e al doilea om in stat, nu se mai poate vorbi despre Romania ca o tara de incredere.
Sunt psihopați, nu le pasă decât de propria persoană. Vina e a noastră, că-i suportăm de 30 de ani
Sa va ia dracu u G4Media voastra ca nu postați mesajele noastre si practic ne ingraditi dreptul la libera exprimare, nu o sa mai intru pe paginile voastre, la revedere!
eu nu cred ca e in stare sa ghideze niste discutii, nici nu o sa-l vedem vreodata in exercitiul functiunii fiindca e un analfabet!
Citu e in faza de platou ….