VIDEO Tom Odell a cântat în Gara de Nord pentru refugiații ucraineni
Artistul britanic Tom Odell, aflat la București pentru a participa sâmbătă la un concert caritabil pentru refugiații ucraineni, a cântat vineri în Gara de Nord, anunță Libertatea. Un video cu momentul emoționant a fost publicat pe pagina de Facebook SAGA Festival, organizatorul evenimentului. S-a așezat la pian, pe un peron din Gara de Nord și […]