Ciolacu: Mi-aş fi dorit să candideze Călin Georgescu. Sunt doi candidaţi care se bat pe voturile lui
Premierul Marcel Ciolacu a declarat că şi-ar fi dorit să candideze Călin Georgescu la alegerile prezidenţiale, transmite Agerpres. El menţionează că a urmărit apariţiile lui Călin Georgescu şi că acesta „credea în ceea ce spunea”, dar că acum alţi doi candidaţi îl „copiază non-stop” şi „se bat” pe voturile lui. „Sunt două copii acum ale […]