O elevă de la școala „Sfântul Andrei” din București este infectată cu coronavirus
UPDATE 2: Directoarea școlii „Sfântul Andrei”, Smaranda Partenie, a declarat la Digi24 că fetița respectivă a venit la școală luni. „Părinții și-au trimis copilul la școală luni. Au venit 26 din cei 28 de elevi ai clasei. Luni seara învățătoarea a fost anunțată că marți fetița nu va participa la ore pentru că bunica a […]