Centru de testare COVID gratuită pentru locuitorii din Sebeș. Se pot testa atât persoanele simptomatice, cât și cele asimptomatice
09 feb.
Locuitorii din Sebeș (județul Alba) se vor putea testa gratuit pentru COVID, de joi, la un centru amenajat de primărie. Se pot testa fără costuri atât persoanele simptomatice, cât și cele asimptomatice. Reprezentanții primăriei spun că testarea va fi realizată de personal medical specializat, iar rezultatele testelor antigenice vor fi transmise Direcției de Sănătate Publică […]