Disney+ trece de pragul de 100 de milioane de abonaţi
10 mart.
În aproape 16 luni, serviciul de streaming al celor de la Disney a atins primul mare prag: 100 de milioane de utilizatori, transmite News.ro. Anunţul, făcut în şedinţa consiliului de administraţie de marţi, vine la puţin peste două luni de la anunţul din 2 ianuarie, când Disney+ avea 94 de milioane de abonaţi. Din ianuarie […]