Mediafax
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Ambasada Danemarcei la București a postat vineri dimineață pe pagina oficială de Facebook o prognoză cu subînțeles pentru începutul săptămânii viitoare.
Înalta Curte de Casație și Justiție a anunțat că va pronunța luni sentința defintiivă în dosarul angajărilor fictive în care liderul PSD, Liviu Dragnea, a fost condamnat în primă instanță la 3 ani și jumătate de închisoare cu executare.
Bai Daddy,
Ai ajuns tu, care esti prieten la catarama cu Bozo si cu Bibi, sa rada fraierii astia de danezi, suedezi, olandezi si cati or mai fi de tine…?! Mama lor de occidentali, indraznesc ei sa-si bata joc de renumitul Pablito din Gratia !?
PS. Si cand s-au referit la ”racoare”, doar n-au vrut sa faca referire la racoarea din Beciul Domnesc…?
Sigur, frate, sigur! Si nu numai, ce zici de Guantanamo? Misto localitate, exotica: Cuba, rum Havana, tigari de foi, fete de fete, prafuri, iarba etc. LA MULTI ANI!
Buna Ziua!
Eu zic ca ar trebui sa ii intrebati ce au vrut sa zica, pentru ca „quote”-ul are doua intelesuri, dati-mi voie va rog sa vi-l spun pe al doilea, castiga PSD si se face racoare, frig, gulag!
Hai să gândim pozitiv și s-o luăm pe aia cu răcoarea din Beciul Domnesc
Altfel, ati observat ca de vreo doi ani, de cand cu guvernarea PSDragnea, nu mai avem nici vara?
danezi cu simţul umorului!
Baieti inteligenti, ca un prost n-are simtul umorului!
Danezii sunt cunoscuti pentru simtul umorului. La Copenhaga se rade in nestire… Iar la ambasade, razi ca prostul…