G4Media.ro

Alianță PSD – AUR la Consiliul Județean Bacău / PSD va susține…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

11 comentarii

  1. Votati PSD, votati viermii natiunii …

  2. PSD e inca foarte posibil sa faca alianta cu AUR. Mai ales daca indeparteaza unele persoane din partid. Simion a zis de nenumarate ori ca ar face aliante cu PNL si chiar si cu USR daca ar renunta la anumite persoane/politici. Nu vad de ce nu ar face asta si cu PSD. Vorba aia…doar suntem o tara de mana a 15-a.

  3. Mai exista vreun dubiu ca PSD, al carui nucleu dur e anti-UE si antioccidental, e mana in mana cu AUR, POT si SOS? Mai mira pe cineva ca le-au dat voturi in turul 1 lui Georgescu si Simion numai ca s-o scoata pe Lasconi din cursa si ca erau gata sa-l sprijine pe Georgescu in turul 2? PSD e Raul absolut al acestei tari. Asta si pentru ca in Romania nu exista o stanga europeana, moderna. La noi stanga, de care e nevoie in orice democratie, e monopolizata de acesti ghertoi care put a transpiratie si a prostie.

  4. Credea cineva cu scaun la cap că AUR NU ESTE CREAȚIA PSD? DESPRE CE VORBIM?
    SIMION NU ESTE LA ORDINUL TOVARĂȘULUI DÂNCU?!

  5. Dar stiti ca la Maramures la CJ este alianta PSD-USR-AUR?!

  6. Citisem undeva că 17 dintre viitorii parlamentari AUR au fost la PSD anterior. Dacă cineva poate să confirme (sau să infirme), ne-ar fi foarte util.

    • Să întreb și altceva, crede cineva că SOS și
      POT sunt altceva decât capete diforme ale aceluiași PSD?

    • AUR are in componenta foarte multe persoane de la PSD, PNL si partide mai vechi.

  7. Evident că PSD este doar declarativ cu partidele pro-europene. În realitate PSD este pro-spaga, pro-furt, pro-mita. Dacă vreunul din celelalte partide fura cot la cot cu ei, PSD este pro acel partid.
    Așa cum a fost și pro-PNL până de curând.

    • ….pana de curand???PNL a schimbat doar interfata.Incet,incet vor reveni la aceleasi mesaje cu sacrificiul de dragul stabilitatii…bla,bla,bla.Porcariile care le-au debitat in ultimii ani si care i-au adus cu un picior in groapa.

  8. Bacau este orasul ala unde pesede si penele au avut candidat comun sa-l bata pe userist. Acu, daca n-a iesit aia, poate iese cu aur.