Home » Articole » A apărut fotografia tinerilor care au vandalizat o vilă la petrecerea de Revelion / Pozați în fața clădirii, înarmați cu o macetă

A apărut fotografia tinerilor care au vandalizat o vilă la petrecerea de Revelion / Pozați în fața clădirii, înarmați cu o macetă

A apărut fotografia tinerilor care au vandalizat o vilă la petrecerea de Revelion / Pozați în fața clădirii, înarmați cu o macetă
Sursa foto: Realitatea.ro
Ascultă articolul

Un grup de tineri au devastat pensiunea în care s-au cazat de Revelion, în București, pagubele ajungând la aproximativ 30 de mii de euro, iar acum au apărut în spațiul public fețele tinerilor implicați în incident.

Realitatea TV a publicat imaginea petrecăreților care au distrus interiorul unei vile în noaptea dintre ani. Bărbații s-au pozat în fața vilei, în stradă, având cu ei chiar și o macetă, înainte de a începe să petreacă și să distrugă întreaga casă.

- articolul continuă mai jos -

”Televizorul l-au aruncat de la etaj. Aici era biroul, era închis, uitați e spart, au forțat, au tăiat cablurile, nu știu ce credeau că o să fie și apoi au intrat în birou și au scos camerele de luat vederi din funcțiune. E imposibil așa ceva, n-ai cum… spargi pereți”, descria situația Iancu Babu proprietarul pensiunii, în momentul în care a văzut distrugerile.

El a estimat pagubele între 20 și 30 de mii de euro.

Sursa foto: Realitatea.net

Citește și

FOTO Pereți sparți, mobilă ruptă, televizor aruncat de la etaj. O pensiune din București, devastată de un grup de tineri, de Revelion

 

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole