
Viktor Orbán va ține un discurs la Băile Tușnad, la sfârșitul lunii iulie
Cea de-a 34-a ediție a Universității de Vară și Tabăra Studențească Tusványos de la Băile Tușnad va fi organizată anul acesta cu motto-ul „Poți conta pe noi”, în perioada 22-27 iulie. Viktor Orbán va susține un discurs pe 26 iulie, potrivit Rador Radio România. Discursurile lui Orban la Tușnad au fost marcate în trecut de afirmații revizioniste.
Urmărește cele mai noi producții video G4Media
- articolul continuă mai jos -
În cadrul evenimentului, premierul oferă de obicei o evaluare a situației politice interne și externe, cu afirmații care au un mare ecou în presa internațională, scrie Atv.hu.
Conform programului anunțat în prealabil, la Universitatea de Vară și Tabăra Studențească Tusványos vor susține câte un concert formațiile: Hooligans, Tankcsapda, Magna Cum Laude, Neoton Família, Margaret Island, Punnany Massif, Intim Torna Illegál și Republic, precum și Don’t Stop The Queen și Magdi Rúzsa.
HIRADO.HU / Rador Radio România.
Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media
Donează suma dorită pentru susținerea proiectului G4Media
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen BankCitește și...
Pentru a posta un comentariu, trebuie să te Înregistrezi sau să te Autentifici.