G4Media.ro

VIDEO Seara scandalurilor la RTV și ANTENA 3. Șoșoacă: Este Antena 3,…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

21 comentarii

  1. sosoaca chiar e abuzata la cap,iar cumpanasu chiar e obsedat sexual,asa ca pentru prima data ii felicit pe cei doi

  2. Sacul și peticul, Pat și atașon, turcul și pistolul. ĂȘTIA S-AU MERITAT.

  3. Stați liniștiți, se împacă într-o săptămână ,asta dacă nu a fost regizat tot specatacolul ăsta penibil. 🤣🤣🤣🤣🤣

  4. `Mihai Gâdea: Doamna senator!
    Diana Şoşoacă: Da.

    Mihai Gâdea: Ce mai faceţi?`

    Asta a fost un fel de „ALO, GARA !?”

    :)))))))))
    Extraordinar.

  5. latrina peste tot, gandire, oameni, mentalitate

  6. Concluzia ar fi că întotdeauna se poate și mai jos.
    În curând, vor apărea noi posturi care să-i satisfacă pe fanii lui Cumpănașu și Sosoaca
    În comparație, RTV va fi un fel de ARTE iar A3 noul Trinitas.
    Gâdea și Ciutacu vor cădea în irelevanță precum Tucă și Turcescu pe vremuri.

  7. Şoşoacă mamă să înţelegem că te-au învins, te-au lovit cu telepatia lui Voiculescu?
    Păi nu aşa se face mamă şi trebuia să îl iei pe Gâdea de bărbuţa lui de maimuţică şi să îl scoţi pe el şi să rămâi tu.
    Mamă dacă te bate analfabeţii ăia ce şanse ai în senat unde PSD-ei sunt unşi cu toate alifiile de te conving să joci pentru ei de tot partidul vostru vă iau la şuturi că jucaţi cu PSD.
    Ştiţi că atâta timp cât votaţi contra legilor va fi bine dar când veţi începe să votaţi numai legile PSD încep să îmi fac griji de voi ca la câţi nebuni aveţi nu veţi scăpa uşor şi se va termina cu paruri pe spinările voastre, daaaaaaaaaaa, de aceea nu e bine să îţi faci de lucru cu nebunii că repede le sare ţandăra mai ales când îi iei de fraieri.

  8. curea și gâdea , doi oameni care se fac eforturi disperate să ocolească subiectul gripei sezoniere , care ce să vezi, a dispărut din cauza de covidache. Șă fi primit cei 2 un ordin de undeva?

    • Exact, sunt interese mari la mijloc.

      Pardon, scuza-ma nu am folosit registrul emotional potrivit. Am vrut sa spun

      SUNT INTERESE MARI LA MIJLOC !!!
      TREZITI-VA OAMENI BUNI NE-AU FURAT GRIPA !!!

  9. Pe vremuri la circ era Femeia cu Barbă, Cel Mai Puternic Bărbat Din Lume, Omul Cel Mai Tatuat şi alte atracţii nemaipomenite.

    Acum nu mai e nevoie să mergi la circ, vine circul la tine.

  10. Nu credeam să vină ziua când Antena 3 își va ataca invitații și va avea dreptate.

  11. Genul asta de emisiuni nu ar trebui sa existe. Telespectatorii ar trebui sa schimbe canalul sau sa renunte sa se mai uite la anumite posturi toxice.

  12. Gadea, Ciuvica si Ciutacu sunt mercenari lipsiti de scrupule ai aparatului de propaganda infractionala.

  13. E adevărat, Antena 3 se comportă oribil cu cei care ataca pandemia. La fel face toată mass-media cumpărată cu mulți bani de Guvern și de Soros. Totuși, in emisiunea de aseară Antena 3 a băgat șopârla. Un medic din America are 100% succes cu „ivermicina” (nu cunosc termenul exact). Medicii romani au motivat ca ei l-ar folosi dar nu e aprobat în UE. Produsul este aprobat, ne-au păcălit. Deci gata cu pandemia, avem medicament care tratează ușor aceasta gripa.

  14. Spectacol gratuit la diferite televiziuni . Oare-i taxeaza CNA-ul?

  15. Cicciolina de dambovita!
    Şoşolina țin-te tari! Nu ti da, nu ti lasa, ca di gurâ ești cea mai cea!

  16. Jegurile se incaiera !
    Intarata-i drace !!!

  17. Eu ma bucur cel mai tare ca mai aflu ca exista gadea si ciutacu doar citind articole de pe internet. 🙂