Home » Articole » Un adolescent a fost găsit inconștient în toaleta Liceului ”Goethe” din București / Ar fi consumat droguri după ore / Elevul a fost transportat la spital, conștient

Un adolescent a fost găsit inconștient în toaleta Liceului ”Goethe” din București / Ar fi consumat droguri după ore / Elevul a fost transportat la spital, conștient

1750
Un adolescent a fost găsit inconștient în toaleta Liceului ”Goethe” din București / Ar fi consumat droguri după ore / Elevul a fost transportat la spital, conștient
Sursa foto: Inquam Photos / Autor: Octav Ganea
Ascultă articolul

Un adolescent a fost găsit inconștient în toaleta Liceului Goethe din București, conform surselor G4Media. Acesta ar fi consumat droguri după ore.

UPDATE 19:40 Adolescentul ar fi consumat Ecstasy și Ketamină, conform unor surse.

UPDATE 19:25 Elevul este în clasa a X-a și ar fi consumat droguri după ora 18:00, atunci când a terminat cursurile. Băiatul ar fi mers la baie împreună cu alți colegi care au observat că acesta nu mai iese din baie, au intrat peste el și l-au găsit cu o punguță cu praf alb pe care l-au aruncat în toaletă. Colegii băiatului i-au chemat părinții la școală și au sunat la 112.

- articolul continuă mai jos -

știrea inițială

Elevul a fost transportat la spital, conștient și cooperant conform surselor citate.

Incidentul a fost semnalat vineri, în jurul orei 18:30, printr-un apel la 112.

știre în curs de actualizare

Comentarii
  • Viorel_Minculescu

    Dar ia să vândă o babă mărar in fața liceului!
    Sau o gheretă gogoși și să aibă un păianjen in ea!
    ANAF, ITM, DSV, DSP, ANPC, SRI, DIICOT, mascații, POLIȚIA, toți vor apărea să aplice vitejește LEGEA!
    Droguri însă se vând la 50.000 ZILNIC, dar nimeni nu știe „NIMIC” in timp ce toți își încasează șpăgile!

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole