Home » Articole » Surse: Discuții incipiente la Casa Albă despre o posibilă vizită a președintelui Biden în Europa pe fondul războiului din Ucraina

Surse: Discuții incipiente la Casa Albă despre o posibilă vizită a președintelui Biden în Europa pe fondul războiului din Ucraina

Surse: Discuții incipiente la Casa Albă despre o posibilă vizită a președintelui Biden în Europa pe fondul războiului din Ucraina
Sursa foto: Flickr / The White House
Ascultă articolul

Oficialii de la Casa Albă poartă discuții incipiente despre faptul că președintele american Joe Biden să călătorească în curând în Europa, pe fondul invaziei ruse în Ucraina, potrivit mai multor surse citate de CNN.

Călătoria ar urma să aibă loc în urma vizitelor efectuate în Europa de mai mulți oficiali americani de rang înalt, inclusiv vicepreședintele SUA Kamala Harris și secretarul de stat al SUA Antony Blinken.

- articolul continuă mai jos -

 

 

Știri video

Comentarii
  • Mai bine ar ramane la noi in Romania. Ar putea sa lucreze de la Cotroceni cu Iohannis, poate asa nu mai promulga nici o lege stupida pe justitie. Cand il ai pe Biden in biroul de vizavi nu-ti mai permiti sa promulgi ce vrei tu. Plus ca avem femei foarte frumoase si fac o coliva foarte buna 😉

    • Am inteles, va pregatiti de inmormantare si vreti o coliva buna pentru uniunea sovietica, asa-i? Vine baiatu

    • Va pregatiti pentru a uniunii sovietice si vreti una buna, asa-i?

  • propun ca Biden sa viziteze ucraina, zona Donbas

    • Eu propun sa le faceti o vizita dvs, trolii pro-sovietitici, in semn de solidaritate cu zona controlata de rusi. Dar sa va placa si sa ramaneti acolo.

  • Fuck Joe Biden

    Ce sa faca dementul asta in Europa?

    P.S. Fuck Putin too

    • Unul dintre narativele propaganmdei pro-sovietice: rusii = americanii, sunt la fel. Cum e si cu justitia: toti sunt la fel, toata clasa politica.

  • Pentru o șepcuță nu-i necesar să vină până în România. O trimite prin dhl. Stau și mă întreb , care ar fi scopul unei astfel de vizite,și ce impact are asupra bugetului.

    • Vedeti ca sepcutele erau la alalalt batranel, great again, ii confundati. Sau sunteti si dvs de aceeasi varsta? S-ar explica atunci. Si daca vad ca abordati teme economice, ca s-a terminat propaganda ruseasca de alte povesti, va intreb: la care buget va referiti, mai exact?

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.

Top Articole