Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Președintele Consiliului Județean Neamț, Ionel Arsene, a cerut luni, în ședința CEX, alianță la alegerile locale cu Pro România, au declarat surse politice pentru G4Media.ro. Potrivit acestora, Arsene ar fi cerut liderilor PSD să se abțină de la critici la adresa lui Victor Ponta pentru a nu periclita o eventuală alianță cu Pro România.
Arsene candidează pentru un nou mandat la Consiliul Județean și este unul dintre susținătorii lui Eugen Teodorovici, care și-a anunțat candidatura la șefia PSD. Potrivit surselor G4Media.ro, Ionel Arsene ar dori să facă o alianță cu Pro România la nivelul județului Neamț.
Hoții cu hoții, proștii cu proștii! Proștii, de la Revoluție încoace, votează hoții. Perfectă simbioză, amărâtă țară!
Baronul ȘOSETA RUPTA ÎN DEȘTE ȘI-N CĂLCÂI va lua drumul către pușcăriașul de la Rahova cât de curând, spre a executa programul de zeghe!La cât mai mulți ani, ciorapel! !!!
Dar cu multe, multe milioane. Luate de la cei care mor prin spitale!
imi aduc aminte cum ii dadea nu stiu care sparlamentar de la PSD telefonul lui Ponta la motiune din partea lui ciorapel asta-frumosu-moldovei , si Ponta numai nu il trimite la origini …
Pitecantrop de Neamt. Ce mutra de retardat are !
Un retardat penal care se crede mai presus de toti