G4Media.ro

Rafila: Probabil până la 5 milioane de români ar urma să fie…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

3 comentarii

  1. Vaccinul deci este deja in mare parte produs. Eu consider ca este tinut inca in teste din rea-credinta avand in vedere ca valul 2 este in plina ascensiune. Cei care trag de timp sunt psihopati complici la crime impotriva umanitatii.

  2. Macar domnul Rafila are un plan cu bataie lunga, nu de pe o zi pe alta.

    • Rafila este bagat pe toate televiziunile, se investeste masiv in el. Oare cine investeste si de ce ???? Este Ciuma Rosie care s-a trezit sa-l sustina sau este mai mult, o sustinere a unui stat terorist de la Est ??? Si cred ca inainte de a-l asculta pe acest reprezentant al Ciumei Rosii, sa ne raspunda dl. Rafila:
      1. De ce bunicul, Serghei Nicolaevici era numele lui, a plecat in anul 1920, din Basarabia in marea patrie a sovietelor ???
      2. Cum a reusit sa vina in Romania apoi, cand in URSS-ul lui Stalin, numai daca te gandeai sa parasesti marea patrie a bolsevicilor ajungeai in Gulaj???
      3. Cand si-a schimbat bunicul numele in Rafila ??? S-au poate si-a schimbat numele taticul lui Rafila ???
      4. Cum a ajuns sa fie numit in Departamentul infiintat de catre invadatorul rus in Serviciul de Informatii Roman, controlat de KGB si denumit din 1948 Securitate ???
      5. Stie ca taticul a inchis cativa tarani care se opuneau colectivizarii si i-a ars de vii ????
      6. Cum a reusit un securist, care e clar ca n-a facut o munca intelectuala pe vremea lui Stalin, sa intre la Faculatea de Medicina, dupa 20 de ani, sa-si ia examenele si sa fie repartizat in Bucuresti, cand in anii 60 doctorii erau trimisi in fabrici si uzine sau pe dealuri si campii sa ingrijeasca clasa muncitoare ???
      7. Cine l-a numit pe Rafila la OMS si pe baza caror criterii ???
      8. A beneficiat Alexandru Rafila de shortcut-uri in activitatea sa datorita faptului ca era fiul unui notoriu securist ???? Spre exemplu, o admitere la medicina, un loc in Bucuresti, poate chiar numirea la OMS.
      Dupa ce raspunde credibil la aceste intrebari, cred ca poate sa-i priveasca pe romani in ochi.