G4Media.ro

Raed Arafat: Ne pare rău, ştiu că este un disconfort / Șeful…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

15 comentarii

  1. Dacă Arahat și Voiculescu mai sunt in funcție mâine dimineața suntem oficial o țara bananiera.

    • de directorul care se purta de parca moștenise spitalul de la ma-sa , nu zici nimic?

    • Ați votat eroii muiei din 10 august? Ați votat o țară condusă cu ranga? Le aveți. Și m…a și ranga.

    • @ mihai

      Din cauza unora ca tine o sa vezi ce diktatura o sa traim

      Bre, OAMENII aceia nu sunt cutii cu masti / vrentilatoare sa ii muti cu hei rup ul

    • Daca avea nevoie de spitale, de ce nu le pune in fuxntiune pe alea modulare

      Pipera

      Fostul leroy merlin pe centura spre targoviste

  2. mno, arabat trebuie sa curete mizeria creata de vladutz, nelutzu, costache&co, tot in capul lui se sparg oalele

    poi cine a inchis spitalele modulare ale armatei?
    poi cine nu a facut locuri la ati?
    poi cine NU TESTEAZA DE UN AN DE ZILE?
    poi cine manipuleaza calcularea indicelui?
    poi cine nu vrea rechizitia spitalelor private si a medicilor din privat? peneleii si usereii nu vor, ei apara interesele private $$$$ pe spinarea romanilor

    pe arafatu il suna doar cand e nasol si da mamaliga pe afara, sa isi asume ei, ca politrucii lasi nu vor sa isi asume decizii si nici sa le gandeasca

    Vedeti daca ati vaccinat esentialii inaintea batranilor si bolnavilor? Bravo Klaus, Gheorghita si PNL

  3. Borfasii si infractorii speculeaza emotional astfel de probleme si brese cu care se confrunta sistemul de sanatate si de care se fac direct vinovati managerii de spitale numiti de Firea si mafia bolsevica pt a devaliza si capusa spitalele si de retardatii si cretinii care neaga existenta coronavirusului, isterie,circ si diversiune ieftina pt fraieri poate poate pun botul sa vina si ei sa faca un pic de circ si prosteala, totul in sprijinul mafiei care se simte amenintata si incoltita

  4. Si cand se închidea spitalele pe vremea lu Basescu ,tot Arahat era si atunci cu acelasi scandal în ceea ce privește aruncati o pacienților un strada….acest Arahat doar intro colonie poate avea atata putere…..intr_o țară normală era la cules săpunul de prin închisori….

  5. LA PUȘCĂRIE!!!

  6. separat de caz , evident e spital de stat nu al PSDache ala care e director , nu pot sa nu remarc ce bine „functioneaza ” masurile de inchis mai repede magazinele , eu stiu ,poate asta se urmareste !

  7. Au reparat bomba aia de la Lescani sau de la masa in… mangleala aia facuta de pretenii lu Ponta neo-otomanii de la Ankara?
    Aveau parca spital mobil inchis ca nu mai era nevoie de el sa umplut si ala in Bucuresti?
    Lea picat fisa pe spitalul asta?
    Am crezut ca au pierdut proces si arunca pacientii in strada initial ma cruceam… cand colo ministeru are nevoie de pacientii operati sa salveze altii de covid :))

  8. Deci Vlăduț și Arafat încearcă să arunce vina pe manager, cică a întârziat cu 2 – 3 ore.
    Bă, în dimineața asta, este ora 9 și încă se mută pacienții. Deci dacă nu se întârzia cu 2 – 3 ore, ce înseamnă? că se mutau la ora 5 dimineața în loc de ora 8?
    Băăă, da nu vă e rușine? Nu vă e jenă? Nu, că atâta indolență și nesimțire ca la acest „Vlăduț”, un politruc mărunt infect, nu am mai văzut.

  9. Nu mult mai e și evacuează și niște blocuri. Asa ceva!