G4Media.ro

Protejata lui Donald Trump a câștigat alegerile primare din Partidul Republican în…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

18 comentarii

  1. Trump e de dreapta chiar extremă deci cum e AUR la noi. Biden e de stânga, chiar extremă, cum e USR la noi adică împotriva Bisericii, a Armatei, a familiei, a valorii individuale. USR vrea lege de salarizare unică, de pensii unică, de îmbrăcăminte unică! Totul UNIC, egalitarism, comunism!

  2. Monicul și ionuțul doi lăbărei penibili! :)))))

  3. Trump cu o mare parte a republinanilor sunt pe aratura, Bush, Rdegan se sucesc in mormant cand ii vad cum se iubesc cu rusii. Niste panarame care au interese personale si atat.

  4. @Ion infantil
    Spune „zău” cu limba scoasa ca USR vrea „imbracaminte unica”!?!
    Ăștia la USR nu sunt in stare sa aiba nici aceeași pereche de sosete „unica”, pana si doua sosete le au diferite una de alta, dar cand esti Ion infantil . . tu esti maestre? Cristoiu Butoiu, tu esti ma?!?

  5. Mos Bideu pare ca respira artificial. America, la fel ca si Europa este invadata de cartite muskale de sus pana jos. Trebuie sa vina unul care sa termine cu „stangacii” extremisti neo- comunisti, altfel suntem terminati cu totii.

  6. Partidul Republican a devenit secta lui Trump.

  7. Bravo buey pr0st0vane i-ai demascat! Acuma pupă-i în cur să se învețe minte! :)))))

  8. Când îi aud pe băloșii ăștia cu red wave :-)))). Păi pot să vină 1000 de red wave-uri, tot ce fac alea, în cel mai bun caz, este să amâne puțin collapse-ul. Mai devreme sau mai târziu, civilizația vestică va cădea, se întâmplă deja de câteva zeci de ani, poate de 100 chiar, și unele predicții ( în special a lui Enoch Powel ) au fost 100% bine preconizate, ca pictura anti feministă de la sfârșitul secolului 19, o găsiți pe wiki pe pagina femminism parcă. Republicanii, mafioți și incapabili, atacă doar cele mai „low hanging fruit” chestii și banale, avortul care dacă ar fi după ei ne-am întoarce îm sec 15, încalzirea globală, care ne distruge planeta, și încă câteva pișpirici. Nu atacă valul de crime etnice, invazia, transumanismul și chestii care într-adevăr contează.

  9. G4 SA TRAIESTI … cu cenzura voastra cu tot…

  10. Am uitat! Caracteristic USR este și limbajul de mahala, violența, agresivitatea! Exact ca la comuniști! Și comuniștii ziceau că toți care nu sunt cu ei precis sunt corupți! USR este noul PCR! Partidul unic al legilor unice, egalitariste!

  11. Ce limbaj de strada aveti. Se vede clar ca sunteti radicali de stanga, activisti, nu jurnalisti. Ce dovezi aveti voi ca Trump nu a fost furat? Daca aveam si noi un pui de Trump, erati la puscarie pentru dezinformare si stiri false.

    • @Andrei – extremismul de dreapta nu e cu nimic mai bun decât extremismul de stânga! Ați văzut cât de bine colaborează în Parlament USR și AUR? USR este un AUR „pe invers”. AUR însă își mai face curățenie. Șoșoacă (un fel de Drulă) a fost dată afară. La USR l-au pus împărat!

    • Ba cand vad comentariile astea ca USR ar fi de stanga ma tavalesc pe jos de ras. Ultimii penibili corporatisti si voi ii “denuntati” ca fiind stanga. :))))))

      Probabil va incurcati si in ce inseamna liberal/autocrat daca dati in halu asta cu stangu in dreptu :)))

    • Ce dovezi ai că Trump nu a furat documentele?

  12. Mama thinktacku conservator romanesc aici Monica cu Ionut. Ceva de pus ca shou la standup
    Dau si un copy paste de mai jos sa se stie:

    Ba cand vad comentariile astea ca USR ar fi de stanga ma tavalesc pe jos de ras. Ultimii penibili corporatisti si voi ii “denuntati” ca fiind stanga. :))))))

    Probabil va incurcati si in ce inseamna liberal/autocrat daca dati in halu asta cu stangu in dreptu :)))

  13. E incredibil cât de mult puteți minți, rușilor.

    Liz Cheney e fiica lui Dick Cheney, conservatori pe viață amândoi, dintr-un stat super conservator.

    Dar pentru că nu-l ajută pe Trump să distrugă America, îi faceți „progresiști”. Nu gândiți deloc.

  14. Un USRist ține în cârcă doi PSDiști care nu muncesc.