Mediafax
Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Chestionat asupra stadiului tronsonului II al Centurii Metropolitane, primarul Emil Boc a anunțat la ședința Consiliului Local din 4 decembrie că urmează ca Primăria să primească o sumă de la Guvern pentru exproprieri, după ce s-a solicitat acest lucru, informează ActualdeCluj.ro. Încă din vară oficialul clujean a anunțat că se va lucra etapizat având în vedere costul enorm al exproprierilor pentru proiect, respectiv 1 miliard de lei.