G4Media.ro

Preşedintele iranian, Hassan Rouhani, crede că vor trece zece ani până vom…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

15 comentarii

  1. La plesneala pot fi 20, cum spunea Brucan.

    • 😁bine punctat ,Brukner era un agent O.d.e.s.s.a. stia si cat dureaza planul si cat pot sa.l intinda pana isi atinge scopul.

    • Bruckner a facut ce a facut pentru ca tatal sau s-a autodistrus si a decazut in betie cand a dat faliment. El a pus asta pe seama capitalismului. Toata viata lui a fost o razbunare. Odessa si evreii au intrat in conflict iarasi prin anii ’60-’70. Bruckner era clar pe filiera finantei internationale, nicidecum din partea gastii Borman&Co. Sau cine stie.

    • 😁✋🕍🏦🛰💉💳📺📻🏴

  2. Hai, care da mai mult?
    Zece o data, zece de doua ori …

  3. Cu vaccinurile rusesc si chinezesc, da 10 ani o sa mai dureze. La ceilalti mai putin. Sa vedem ce or sa zica de vecinul lor Israel cand la vara vor fi scapat de pandemie :)))

  4. 😁bine punctat ,Brukner era un agent O.d.e.s.s.a. stia si cat dureaza planul si cat pot sa.l intinda pana isi atinge scopul.

  5. Din cate vad va dura mult mai putin ,lumea a fost dresata impecabil,nu vad nici cea mai mica reactie de opozitie sau boicot demna de luat in consideratie, 😁 le plac experimentele cu noile terapii transgenice mai ceva ca sarmalele in foi de vita

  6. Cred c-a vrut sa spuna ca in max. 10 ani, Iranul va fi o tara democratica si nu va mai nevoie de „VACCIN”!

  7. si la ce ii mai pasa omului ?

  8. bine, in iran pot trece si vreo 200 ca la ei oricum trece timpul altfel, ei inca sunt prin milenul 1. nu ca ar conta ce se intampla in iran.

  9. 😁✋🕍🏦🛰💉💳📺📻🏴

  10. Pandemia va tine pana in 2023 inclusiv. Nu dau explicatiile dc aici.
    😁✋🕍🏦🛰💉💳📺📻🏴 =👨‍✈️👮‍♂️🔗🚑🏨🧱∞

    🤐!!!!