G4Media.ro

Premierul suedez își recunoaște înfrângerea și demisionează

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

16 comentarii

  1. Bravo Putinel 👍 încă o piesă a căzut.

    • Bravo putinel, inca un lingău de-al tău isi face treaba pe g4media.

    • nu a cazut nimic, asa se joaca jocul democratic intr-o tara democratica. ca unii traiti continuu cu impresia ca schimbarea de PM inseamna si o schimbare a politicii de stat arata ca habar nu aveti cum se face politica in statele cu adevarat democratice. la aia nu e ca la noi de vin ciolacu si ciuca si schimba tot a doua zi ca asa au visat ei azi-noapte.

  2. Mai vor in Nato???

  3. Hopa,a apărut și cioby,expertul din guvernul din umbra lui simion! Vierme,n ai scos o pe Monica la produs? S au nu și a ras mustață????

  4. #cioby….vor în NATO. Și o sa fie ….și au și volvo ,wu și smântână,au și educație și bun simt cât aveți voi nenorocirii de bolșevici! Pune ti problema unde o sa te ascunzi tu,vierme!…..

    • #cioby….vor în NATO. Și o sa fie ….și au și volvo ,wu și saab,au și educație și bun simt cât aveți voi nenorocirii de bolșevici! Pune ti problema unde o sa te ascunzi tu,vierme!…..

    • eh nu e bai, altii isi consuma maciuca pe tine si tie tot iti place vad :))))))))))))))))

  5. gata, hai cu expulzarile de musulmani teroristi, suedia a ajuns raiul interlopilor.

  6. A mai apus o stea… Urmează Trudel, Bidel și Macrel.