Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Premierul britanic Boris Johnson urmează să zboare marți pentru a vizita țările de la granița NATO cu Rusia, promițând că Vladimir Putin va „simți consecințele” invadării Ucrainei, transmite The Guardian.
Boris Johnson va călători în această dimineață pentru a se întâlni cu omologii din Polonia și Estonia și pentru a vizita trupele britanice.
Înainte de călătoria sa în Europa de Est, Johnson i-a îndemnat pe aliați să „vorbească pe o singură voce” pentru a se asigura că „Putin va eșua”. Johnson a spus: „Alături de toți aliații noștri internaționali, Regatul Unit va continua să exercite presiune maximă asupra regimului lui Putin pentru a se asigura că simte consecințele acțiunilor sale în Ucraina. Vorbim pe o singură voce când spunem că Putin trebuie să eșueze”.
sursa foto: Tolga Akmen / AFP
Priveste si nu face nimic.
Rușii de rând, văzând consecințele nebuniei idolului lor terorist, când se vor răscula împotriva castei sordide de la Kremlin? Putin poate fi oprit! În primul rând, de ruși. Ei și numai ei, rușii, îi pot veni de hac bătrânului schizoid, sedat, her Putin. Ii
Printre ele nu va fi România.
Mai bine ati da o declaratie comuna sua-gb-ue-japonia-australia-nz ca pe viitor veti avea grija ca astfel de scelerati ca putin si lukasenko sa nu se mai mentina la putere. Asumati va pierderile economice si renuntati la orice comert, investitii, colaborari cu aceste tari. In plus, nu mai recunoasteti pasapoartele emise de aceste tari si inchideti granitele cu ele. Asta e singura solutie.
Singura soluție pare a fi să-l convingă tot legendarul nostru erou, Donald
CĂ DOAR EL E PRIETENUL GENIULUI