Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Poşta ucraianeană va emite un timbru dedicat câştigătorilor concursului Eurovision, Kalush Orchestra, a anunţat CEO-ul Ukrposhta, Ihor Smilianski, relatează news.ro, conform Ukrinform.
“Felicităm Kalush pentru câştigarea Eurovision. Sunteţi senzaţionali! Ukrposhta emite timbre în conformitare cu decizia Consiliului nostru pentru Artă. Însă consider că vom avea suficiente argumente pentru a aproba şi grăbi emiterea timbrului dedicat câştigătorilor noştri. Exact cum am procedat cu Ruslana şi Jamala”, a spus Smilianski.
Ediţia Eurovision Song Contest 2022 de la Torino a fost câştigată sâmbătă de Ucraina, reprezentată de Kalush Orchestra cu melodia „Stefania”.
sursa foto: Facebook
Sa li-l lipeasca pe kwr! Juriul din Romania a dat 12 puncte Moldovei si nu Ucrainei, insa organiatorii Eurovisionului au anulat votul Romaniei si au mintit ca Romania ar fi acordat 12 puncte Ucrainei.
@gunoi bolsevik
Peste tot emani gunoiul tau !
Esti un muritor de foame dupa cum se vede nu lucrezi nicaeri,pentru ca de dimineata pana seara est in toate articole de pe G4,unde faci numai instigatii !
Mai calmeaza-te si numai face prosti pe altii care comenteaza pe acest seite !
Stii nu este greu sa fi descoperit de unde postezi !
Redactia G4 sa se mai uite la postari cu instigatii periculoase….ca nu e de joaca !
O melodie slaba exact ca un imn rusesc