G4Media.ro

Oligarhul Mikhail Fridman susține că miliardarii sancționați nu au nicio influență asupra…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

15 comentarii

  1. Săracu’ de el! Să facem o chetă, ceva. Se gândește ucrainienii nu au ce mânca?

  2. oligarhii khazari in rusia nu conduc, dar in state da.

    • mars la moskova, bot putinist

    • conduc ce? mata in jurul casei? boii la pascut? ce?
      oricum astia nu mai sunt oligarhi sunt doar niste oameni bogati. oligarh implica si putere politica ori astia nu mai au asa ceva.

  3. Angajeaza la Mec!

    • angajeaza la mec-ul ala nou, de la rusi care va avea alt nume 😀 😀

    • Ai fi poate mirat sa afli ca nu prea are la ce mec sa se mai angajeze micul oligarh. Sau mai bine zis daca se angajeaza la unul din fostele tari comuniste lucreqza tot pt Kremlin. Sunt toate cumparate de oligarhi prin interpusi( era sa zic trepadusi dar tot aia). Si ca sa risipim orice umbra de indoiala da, omul Kremlinului a cumparat toate Mcd din zona asta folclorica. Prin interpusi.

  4. Ar fi necesar si oprtun ca și ai noștri să experimenteze traiul cu 2500 lei pe lună! Măcar pentru 3 luni…

  5. inca ceva? mai zisesei ceva si inainte? erai in canal bagat sau pe sub apa? pacat ca nu vorbesti de sub apa, poate scapam de tine cu ocazia asta.

    exact de acuzatia de antisemitism le era tuturor frica! tu stii ce e ala macar?
    exact INTACTE le vor fi inapoiate. si cu dobanda cuvenita pe tot timpul ala. eventual dublate si la bursa! ca daca nu….ii sparge trolul rusnac de avram iancu.
    si nu le ia nimic asa e, momentan le-a luat averile de prin vest doar asa, din gura. 😀 😀

    astia care erati anti vaccin se vede ce talas aveati in creier in momentul asta.

  6. … mai vedem noi, e groasă de data asta !!!

  7. Sa le dea Putin ajutoare, sau sa se duca acasa.

  8. Daca e adevarat ce zice, a s-a cam gresit cu abordarea. Fara sa verifici legaturile dintre ei si putin ar inseamna ca e clar un fel de xenofobie. Asa hai sa atacam toti bogatii din lume ca oricum sunt toti niste gunoaie indiferent de nationalitate.

  9. Toti rusii, de acasa sau din strainatate, bogati sau saraci, vor plati pagubele de razboi (materiale, morale, decedati, raniti). De-asta se confisca tot ce e rusesc.

  10. Asa visati? Postati pe datorie si va e frica sa nu ramaneti neplatiti? Ce as mai rade. Nici un om normal nu este de partea lui Putin in acest razboi, occidentul poate sa le confiste averile si nimeni nu-si va bate capul cu acuzatii de antisemitism
    si rasisim.
    Cei mai multi vor aplauda daca se alege praful de niste oligarhi rusi. Si nu pentru ca sunt rusi. Doar pentru ca au sustinut un nebun si genocidul si pentru ca, cel mai probabil, averile lor provin din jaf si coruptie.