G4Media.ro

Nadia Comăneci: „Dacă așa arată 60, nu am de ce să mă…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

19 comentarii

  1. DOAMNA NADIA COMANECI ,CU TOATA CONSIDERATIA ,STIMA SI RESPECTUL PENTRU CE A-TI FACUT PENTRU ROMANIA ,
    VA ROG !!!
    SA NU ACCEPTATI NICI UN FEL DE „RECUNOASTERE A MERITELOR ” DIN PARTEA UNUI
    MINCINOS DOVEDIT !
    VA ROG ! SA NU INTRATI IN ACEST JOC JOSNIC DE IMAGINE A „PERFECTULUI- IMPERFECT”.!!!

  2. Romanii seriosi au refuzat lichelele, moldoveanca s-a inamolit cu toti, Nicu, Nastase, Iohannis, etc.

    • vorbesti fara sens, ce treaba are soola cu prefectura, avem si noi citeva simboluri si se trezesc ioni ca tine sa le imprastie cu noroi…te rog nu te mai conecta la internet

    • Taraturile nu sunt simboluri serioase, mai ales cand fac praf. Pana la 18 ani era minora si raspund parintii pentru faptele ei, dar dupa 18 nu are scuze.

  3. Dane, nu te agita prea tare. Dupa masa cu prietenii, Nadia a mers la toaleta si a folosit acolo decretul de decorare de la presedintele Klaus.

  4. Antena3 are niste stiri asa goale de continut. Facute doar pe baza unor nume cu popularitate pentru a atrage rating. In rest cine ar remarca chipul Nadiei la 60 de ani ? Va scrie asta in cartile de istorie ca nu are riduri ?

  5. vorbesti fara sens, ce treaba are soola cu prefectura, avem si noi citeva simboluri si se trezesc ioni ca tine sa le imprastie cu noroi…te rog nu te mai conecta la internet

  6. Nadia, Nadia! Te rog sa nu mai accepti interventii la a3. A fost si este cel mai toxic post tv. In rest, sa ai sanatate si sa te bucuri de tot ceeace ai realizat in viata.

    • Nu e cinstit, l-a acceptat pe printisorul Nicu Ceausescu, l-a acceptat pe derbedeul Adrian Nastase si nu-l accepta pe Iohannis.

    • Despre Nicu nu e cazul sa-i reprosam prea multe.
      La Aditā Nastase nu are scuza.
      La Iohannis … nu mai conteaza deja. I s-o fi si facut mila de el si a zis sa-l ajute, ca-i cam necajit cu popularitatea in perioada asta.

      Super activitate ca tanara sportiva, ulterior cam slabuta la demnitate. Nimeni nu e perfect. Sa fie sanatoasa!

  7. La multi ani D-nei gimnasticii romanesti,care ne-a daruit noua romanilor clipe de neuitat!

  8. Mentalitate de tara africana. Sa facem statuie lui Roger Milla, modelul nostru de viata.

    Toate sporturile luate la un loc nu ar trebui sa depaseasca 5-10% din preocuparile noastre extraprofesionale (cu exceptia sportului de amatori practicat pentru pastrarea sanatatii sau ca hobby. La ce foloseste sa pierzi vremea chibitand toata viata prin liga lui Mitica sau ratand viitorul copiilor trimitandu-i de mici la gimnastica ori la fotbal, aceasta scoala de golani, supravegheata de o fauna de tip Becali, in speranta ca vor ajunge precum alde Nadia ori Gica Hagi. Sa fie bine ca sa nu fie rau.

    Cat despre doamna care se dadea peste cap acu 40-50 ani, ati uitat reclamele la margarina Rama? Ea manca margarina Rama la Onesti atunci cand se dadea peste cap?

    Cand i-am vazut pe cei trei „idoli” Nadia, Hagi si Nastase facand reclama la o banca multinationala eu personal mi-am inchis contul la banca respectiva.

    Daca vi se pare ca sunt prea aspru, oare fiecare dintre cei trei si toti impreuna nu au primit destul de la statul roman, de la noi toti, pana acum? De ce trebuie ca unul sa conduca beat pulbere iar echipa altuia sa castige tot timpul intr-un campionat de kko care nu mai intereseaza pe nimeni?

  9. Ce comentarii tâmpite,de oameni frustrați!

  10. Exact asa își dorea Nadia, sa devina ofițer.
    Hai odată, suspendați-l sau expirați-l pe Klaunus ca nu mai suport.

  11. Draga noastra Nadia,
    Da-i titlul sasului inapoi DE INDATA!
    Nu te murdari cu daruri de la tradatori!