Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Compania Naţională de Investiţii (CNI) trebuie să înceapă să funcţioneze, a declarat, sâmbătă, preşedintele PNL, Ludovic Orban, afirmând că sistemul de organizare a licitaţiilor trebuie schimbat.
Preşedintele PNL şi preşedinte al Camerei Deputaţilor, Ludovic Orban, dar şi contracandidatul său, premierul Florin Cîţu, se află sâmbătă la Iaşi pentru a lua parte la alegerile pentru conducerea judeţeană a filialei, singurul candidat fiind deputatul Alexandru Muraru, care deţine în prezent funcţia de preşedinte interimar.
sursa: Agerpres.ro, sursa foto: Facebook
Orban stie cel mai bine.
Si nici nu-i e frica.
Nu are nimic de pierdut.
E nefolositor noua, poate lor. Pene Leilor
Cunoaste careva pe Adrian Cefalar, noul sef CNI?
La cautarea mea am gasit, ca se intereseaza numai pt Sport. Stadioane si asa ceva… in rest nimic.
CNI trebuie desființat!
Moarte clinica!
Realizari zero!
De 3 ani a primit sa faca 24 km de drum interjudetean.
Câmpina – Săcele.
Alternativele DN1.
SUNT MORTI!
Nici nu stiu despre ce e vorba!
Drula ii ține in brate!
Doar ține niste incapbili!
Daca se miscau cu talent era azi gata varianta Campina – Sacele!
Niste lenesi guvernamentali!
Baieti daca vreti vedeți ca in sertarul de la guvern aveți proiectul de lege făcut de Dl. Constantinescu….dar sigur nu va convine nici vouă ca nici lui Ponta nu prea ia convenit care prima oara a spus ca este perfect….dar na dupa ce a vazut ca nu se mai poate fura prea mult la băgat la sertar……asa ca lasati vrăjeală de 2 lei. Si lasati comentariile.proate ca stiu ce vorbesc……
De legea achizițiilor publice vorbeam…….