G4Media.ro

Klaus Iohannis, acuzat de abuz de către premierul Dăncilă pentru intervenția pe…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

8 comentarii

  1. Poate ii reaminteste cineva, ce guvern, al carui stat, a votat impotriva candidatului tarii sale, pentru functia de procuror general;

  2. Ce jegosenie de femela! Vasilica cordaciunea – cea mai oribila mancatoare de rahat, cea mai maligna serpoaica cu patima in coc. Asa isi atata bruta aceasta in calduri si cu sterilet la ganditor imensul apetit de razbunare. Dar este ridicola cateaua!

  3. …Parafrazand-ul pe celebrul Margineanu…” Ce urata esti, nu te-as ..ute sa-mi platesti ” Poate garanta cineva ca „aratarea” asta nu este un travestit batran ???

    • Urat gen de babaciune zbu-Ciumata plasticata! Urata in toate cele. Si la mecla, si la suflet. Urata ca o Cartita nuda. Si proasta ca noaptea. Proasta cea Mare – numai buna pentru studiul genelor otravite.

  4. Explica-ne mai intai ce cauta scarnavia aia a ta de copil tembel la curtea de conturi. Ce sfaturi ii da cacacea ala lui Ilie Scarbu? Ce concurs a dat ca sa intre acolo? Ala e abuz, si FURT DIN BANII ROMANILOR!

  5. MU13 PSD! Mai pe româneste vorbind!:))))

  6. Cred ca premiera demisa a incalcat linia rosie. Poate va intelege in cele din urm, ca fiind premier demis si in pozitie de inetrimat , orice decizie poate fi nula de drept. La acest moment este un haos legislativ si economic generat de o putere politica corupta , care timp de 3 ani , nu a facut decat sa schimbe legi , decizii , norme si persoane aflate in diferite functii in statul roman ,in beneficiul numerosilor politicieni corupti aflati la butoanele puterii centrale si teritoriale . rezultatul este cel de azi , in care Tara este tratata ca o „vaca de muls” pentru acesti politicieni .