G4Media.ro

Japonia protestează față de abandonarea de către Rusia a tratativelor bilaterale de…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

6 comentarii

  1. E vreo tara care a recuperat ceva pe baza negocierilor cu rusia?

  2. Poate reușesc toți să înțeleagă că Rusia este un stat cuceritor și trebuie abordat că atare. Când Puțin spunea că Rusia nu are granițe a trebuit să bage in fibrilații pe mulți lideri din toate colturile lumii.

  3. Acest stat de teroristi mizerabili trebuie izolat de tot mapamondul decenii in sir. Sa ajunga mai jos decat Coreea de Nord. China nu o va ajuta sa se ridice, nu-s prosti sa ajute un competitor sa evolueze. Mai degraba asteapta momentul propice sa le ia jumate de Siberia….

  4. Mai asteptati 2 luni si va puteti lua insulele alea inapoi fara nici o negociere. Putin e deci sa isi termine armata in Ucraina.

  5. Ati avut noroc ca nu v-au cucerit! In momentul in ca trupetele rusesti au debarcat, SUA a dat cu bomba atomica.Daca nu cedati, mai erau pregatite 2 bombe atomice, totul pentru ca Stalin sa nu cucereasca Japonia.