G4Media.ro

Iohannis: ”În loc să să fim acceptați în Spațiul Schengen, au apărut…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

14 comentarii

  1. Pai cand am avut Guverul tau, cu Ciolos in frunte, nu erau discutii despre statul de drept, Kovesi rupea standardele, si tot nu am fost primiti in Schengen. Cum se face?

    • Se iau postacii mafiei PSD-ALDE de cur, unii pe alții și sar în sus, deodată. Așa se face.

  2. Chiar asa,nu s-a inghesuit niciun postac rrroman sa comenteze,sa critice ?Cu atacuri la persoana,fireste,ca doar la atat ii duce neuronul ramas dupa educatia primita la sediul din Kiseleff..

  3. Chiar asa,nu se inghesuie niciun postac „patriot”,rrrroman verde,sa critice,nimic,nimic??Cu atacuri la persoana,normal,ca doar atat au invatat la scolile de vara sau la latrinele hotilor!!!

    • Acest comentariu a fost postat in eventualitatea ca primul nu va fi afisat. Asistat,lia-pesedista, spawn-spamul rosu,sunteti in deplasare prin Moldova ,ii faceti partie Hotului Suprem?Cred ca pierdeti vremea ,drumul spre puscarie e mai scurt din Kiseleff spre Rahova,ciordache e cel mai familiarizat cu el,e drumul lui spre casa!

    • @Lia zurlia- Mai bagă unul, poate nu s-a postat

    • Chiar, s-a postat?
      Iarasi mor cainii de drum lung si postacii useristi neomarxisti satanisti de grija comentatorilor educati de pe g4media…

  4. De fiecare data „a aparut ce trebuia” la momentul oportun in cazul Romaniei astfel incat nu cumva sa evolueze! Eu nu cred ca suntem blestemati, mai repede cred in existenta unui plan conspirativ!

  5. La cate informatii SRI si nu numai primiti, nu cred ca mai indrazniti sa cereti aderarea in spatiul Schengen cand politia si justitia apara si musamalizeaza distrugerile si faradelegile mafiei ! Demiterea ilegala a sefei DNA, dosarul ANI facut in campania prezidentiala, etc, etc, Aceste fapte prezentau interes in carte nu smenurile infractorului Dragnea ori acolita lui Dancila.

  6. Hai sa fim sinceri, nu meritam sa fim acceptati in Spatiul Schengen si punct. Si asta nu se datoareaza statului de drept sau alte cretinitati

    • Exprimarea corectă în limba română este „statului de drept sau altor cretinatati” și nu se „datorează” ci este „”cauzată” pentru că are conotație negativă. Însă așa e, ideea că” nu meritam sa fim acceptati in spatiul Schengen” e o „cretinitate”, într-adevăr. Iar postacii Mafiei PSD-ALDE „hai sa fim sinceri” ar avea de nevoie de ceai de mentă, că prea multe tâmpenii pe care le elimină pe orificiul lor de scos „opinii” se”datorează” diareei care i-a lovit. „Si punct”.

  7. Si când olandezii o decorau pe Lulutza, iar psdistii nu erau la putere, de ce Olanda sa opus intrarii României in Schengen?