Donează aici. Susține o presă liberă.
Funcționăm ca organizație non-profit, iar banii rezultați din contribuțiile cititorilor sunt destinați integral finanțării proiectului G4Media.
CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867
Deschis la Raiffeisen Bank
Vicepreședintele american Kamala Harris a acceptat invitația CNN de a participa la o dezbatere pe 23 octombrie, a declarat sâmbătă staff-ul său de campanie.
„Donald Trump nu ar trebui să aibă nicio problemă în a accepta această dezbatere. Este același format și aceeași configurație ca dezbaterea CNN la care a participat și pe care a spus că a câștigat-o în iunie, când a lăudat moderatorii, regulile și ratingurile CNN”, a declarat Jen O’Malley Dillon, președinta campaniei.
Campania Trump nu a răspuns imediat la o cerere de comentarii.
Harris chiar vrea sa il bage pe diliu la terepie intensiva.La mintingurile cu spalatii pe creier cu doi neuroni trumpisti tin enormitatile debitate de Trump,la dezbatere pierde sute de voturi REPUBLICANE pe secunda