G4Media.ro

EXCLUSIV Falsa poveste a părinților români “amendați” pentru o vizită în Germania…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

6 comentarii

  1. ce porcarie. traiesc in america si pot sa-mi scot copilul fara probleme din scoala.

  2. Și pana una alta familiei Furdui i-au fost luați fără prea multe explicații cei 7 copii de către statul german.

  3. asta se intampla deoarece in presa romana nu exista jurnalisti, ci lenesi care copiaza unii de la altii toate prostiile pe care unii mai harnici le traduc cu google translate de pe site uri straine.

    a scris adevarul o prostie si eodeii si redactorii sefi de la alte publicatii au urlat in redactie: baaaa, noi de ce nu avem stirea aia? luati de la adevarul informatia, dar cautati si citati alta sursa sa nu zica ca am luat de la ei.

    cam asa se face presa in romania.

    • Perfect de acord. In afara de 2-3 jurnalisti, restul sunt numai contopisti specializati in Copy & Paste. Nimeni nu mai verifica nimic, iar unii nici macar nu se mai obosesc sa ofere si sursa. Iar cand se descopera gainarii ca cea de mai sus fiecare da vina pe fiecare. Sunt curios ce vor spune acesti corifei ai jurnalismului romanesc cand vor fi intrebati de nepotii lor cu ce s-au ocupat – pai am copiat stiri de pe alte site-uri. Toata viata?

  4. mizerii europene