G4Media.ro

Decizie crucială în justiție: trei asociații ale magistraților cer sesizarea Comisiei de…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

8 comentarii

  1. Organizația ciumei roșii din justiție.mafie ruso–ungara îmbogățită cu banii dela grupările mafiote de crima organizată psd, țigănești,unguresti

  2. Admirabila initiativa, baetii din justitie!
    Da ce-ar fi sa militati cu totii pentru ca toti magistratii sa iasa la pensie, asa normal, dupa 65 de ani, ca toti prostii din tara asta…, hm?
    E mult mai simplu, asa veti gasi si magistrati suficienti pe posturi si nici nu ne-ati mai umili zilnic cu aceasta mare nesimtire de a iesi la 48 de ani la pensie.

    • SE IESE SI SUB 40 DE ANI LA PENSIE.

      COMUNISTII SUNT CEI MAI MARI HOTI SI CEI MAI MARI CRIMINALI DIN ISTORIE!

  3. „Decât” sa comentezi fără sa cunoști legislația, mai bine informează te înainte.

  4. Modificati legea asfel:pensionarea se poate face prin cerere la 48 de ani prin eliberarea postuluisau functiei iar pensia cuvenita sa se primeasca doar din prima zi a implinirii varstei de 65 de ani. Si ati linistit lucrurile.

  5. Învățați carte ca ei.

  6. Da, Dragnea este liber! Un deținut politic este în fine eliberat! În România „statului de drepți” a lui Werner și a lui Stelica un cetățean român condamat pe nedrept de „justiția română” este în sfârșit liber!
    😐

  7. E greu sa te exprimi în câteva propozitii ca sa explici pe scurt problema, trebuie să te plimbi pe la viena, roma, arsenie boca, etc