Elevii vor intra de vineri, după finalizarea cursurilor, într-o minivacanţă / Cursurile vor reîncepe miercuri
19 ian.
Elevii vor intra de vineri, după finalizarea cursurilor, într-o minivacanţă prilejuită de sărbătorirea Unirii Principatelor Române şi nu vor face cursuri luni şi marţi, anunță Agerpres. Cursurile vor reîncepe miercuri. Următoarea vacanţă, la decizia inspectoratelor şcolare judeţene şi al municipiului Bucureşti, este programată în perioada 6 – 26 februarie. Programele „Şcoala altfel” şi „Săptămâna verde” […]