Steaua Bucureşti, a doua înfrângere în grupa A din Liga Campionilor la polo: 8-11 cu spaniolii de la CN Sabadell
06 oct.
Campioana Steaua Bucureşti a pierdut vineri, pe teren propriu, cu formaţia spaniolă CN Sabadell, scor 8-11, în al doilea meci din grupa A a Ligii Campionilor, transmite News.ro. Scorul pe reprize a fost 2-2, 1-3, 3-4, 2-2. În primul meci din grupa A, steliştii au pierdut, în deplasare, cu VK Novi Belgrad, scor 7-19. Steaua […]