Ana Bogdan, eliminată în turul doi la dublu feminin la Australian Open/ Victor Cornea a trecut în runda secundă la dublu masculin
19 ian.
Perechea Ana Bogdan/Rebeka Masarova (România/Spania) a fost eliminată, vineri, în turul doi la Australian Open, primul grand slam al anului, transmite News.ro. Bogdan şi Masarova au fost învinse de perechea Ena Shibahara/Desirae Krawczyk (Japonia/SUA – favorite 6), scor 6-3, 6-1. Meciul a durat 58 de minute. La dublu masculin, perechea N Sriram Balaji/Victor Vlad Cornea […]