Primarul din Şimleu Silvaniei, județul Sălaj, a anunţat că a fost confirmat cu COVID-19
Primarul din Şimleu Silvaniei, Septimiu Ţurcaş, a fost confirmat cu COVID-19, el fiind în prezent internat la spitalul din localitate, fără probleme deosebite, relatează Agerpres. „Din păcate, nici eu nu am scăpat de acest virus nenorocit. Am avut nişte simptome uşoare, respectiv febră 37,3. Am venit şi mi-am făcut testul. Din păcate, testul a ieşit […]