Nicuşor Dan a anunţat că și-a făcut testul pentru coronavirus și s-a autoizolat până la aflarea rezultatului
UPDATE: Primarul general ales, Nicuşor Dan, a anunţat că şi-a făcut testul COVID-19 şi că a decis să se autoizoleze până la aflarea rezultatului. „Am făcut testul COVID-19 şi am decis să mă autoizolez până la aflarea rezultatului, după ce am aflat astăzi că este posibil să fi fost expus contactării virusului. În afara emisiunilor tv, […]