Simona Halep a anunțat că revine în echipa de Fed Cup a României
18 mart.
Simona Halep a anunțat, miercuri, într-un interviu la Digi Sport, că revine în echipa de Fed Cup a României, deși anunțase că nu va fi alături de ”tricolore” în acest an, pentru a se concentra pe Jocurile Olimpice. ”O să încep cu partea în care am declarat anul trecut în decembrie că nu o să […]