După ce a ieșit din izolare, Putin a mers în vacanță în Siberia
După ce a încheiat perioada de izolare, președintele Rusiei, Vladimir Putin, a petrecut câteva zile în vacanță în Siberia, făcând drumeții și pescuind, a anunțat Kremlinul duminică, relatează Reuters. Kremlinul a publicat 20 de fotografii în care Putin pescuiește într-un râu, se plimbă pe o pajiște și stă de vorbă cu ministrul apărării, Serghei Șoigu, […]