România nu mai are reprezentante pe tablourile de simplu și dublu la US Open, după ce și Ana Bogdan a fost eliminată
03 sept.
Perechea Ana Bogdan/Sabrina Santamaria (România/SUA) a fost eliminată, noaptea trecută, în turul doi al probei de dublu de la turneul de grand slamm US Open. Românca şi colega sa au fost învinse de echipa Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova (Cehia), cap de serie numărul 3, scor 6-2, 6-2, în 59 de minute. În primul tur, Krejcikova şi […]