Alfred Simonis: PSD Timiş vrea protocol de colaborare cu Pro România / PNL Timiș gâfâie să se afle pe poziţia a doua în judeţ
Preşedintele organizaţiei PSD de Timiş, deputatul Alfred Simonis, a declarat că în cadrul şedinţei Biroului Politic Judeţean, care va avea loc vineri, se va discuta despre reluarea colaborării cu filiala judeţeană a Partidului Pro România, potrivit Agerpres. „Vom discuta despre o colaborare cu cei de la Pro România. Le voi cere colegilor mei din conducerea […]