Marius Budăi, prima reacție după scandalul în care și-ar fi sunat o colegă la două noaptea, în stare de ebrietate: ”Este neadevărat și fals. M-a afectat ce s-a scris”/ Ciolacu nu crede că episodul este o problemă: ”Dacă există o victimă să meargă la Poliție” (Libertatea)
23 feb.