G4Media.ro

Sondaj INSCOP la comanda Libertatea. Alegeri prezidențiale: Marcel Ciolacu, George Simion și…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

17 comentarii

  1. Pentru măgăria de la CCR daca chiar rămân in turul doi Ciolacu si Simion eu votez Simion. Oricum fără majoritate in parlament nu prea are ce face iar daca face poate oricând fi suspendat.

    • Magarie?!… CCR, protectorul infractorilor si unealta sistemului il(o) ajuta pe george(ta) pentru ca sa fie votat ciolacul! Comentariul tau va fi premiat de hAu.ru daca nu chaiar de acolo rasare! Sondajele is masluite in majoritate pentru a ajuta la forma continuata pesede(pnl, etc)… votantu’ se uita la „sondaje” si isi spune… „de ce sa il sau o votez pe X cand sta asa de slab in sondaje?” si nu merge la vot sau voteaza cu… candidatul sistemului… Imensa majoritate a sondajelor sunt INTOXICARI!!! A nu se pune botul!!!

    • eu nu votez deloc, oricum nu conteaza , amandoi sunt 2 nulitati, cu care mi-ar fi rusine sa ies din casa, in lumea civilizata, si oricare din cei doi (si ceilalti , mai putin Lasconi) vor face jocul PEESEEDEEE

    • Nu il trimiteti pe Simion in turul 2! Haideti sa votam masiv USR si Lasconi.

  2. PSD vs PSD vs PSD vs USR vs PSD vs PSD vs PSD vs PSD .. cam asa arata tabloul alegerilor de anul acesta

  3. La alegerile astea cred ca ar fi cazul sa alegem raul cel mai mic in primul tur.
    Daca asteptam turul doi, cu Ciolacu si Simion, nu avem ce alege iar sa stam acasa, nu este o optiune buna.

    • „La alegerile astea”? poate imi dai un exemplu de alegeri cand s-au votat idei si nu „raul cel mai mic”. poate in 90, cu toate ca alea nu se pot numi „alegeri democratice”

  4. Asta-i făcută de Stefureac, prietenul lui NIRO, pentru fratele lui, Gigi Becali.

    Adică, “ba, nu mergeți la vot ca măreți degeaba, o să fie în finală George cu Marcel”.

    Dimpotrivă, acum trebuie mers la vot și votat să nu ajungă în turul doi George.

  5. Șpilul ar fi ca în primul tur să putem aduce pe altcineva pe locul doi, în loc de Simion. Am strica o groază de sfori trase.

  6. Poza de moment ce pare cea mai apropiata de realitate. Sa nu uitam ca INSCOP au fost cred ca singurii care l-au dat pe ND castigator detasat la Bucuresti (cu scor mai mic decat in realitate chiar) si pe Burduja la adevarata lui „valoare”.

    Poza de moment spune ca Ciuca e iesit din calcule, asa ca votul util pentru Lasconi ne poate scapa de un tur 2 imposibil de votat (oricine ar fi, Ciolacu, Geoana sau Simion).