G4Media.ro

Kuleba: Dorinţa de a „salva obrazul” lui Putin relevă o „boală gravă”…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

14 comentarii

  1. Poate respectivii se gândesc la ce tu nu te gândești, de pildă că nu se poate face pace decât cu inamicul. Sau poate vrei să cucerești Rusia.

  2. Perfect adevărat! Așa s-au comportat si cu Hitler! Psihopatul de Putin exact asta așteaptă să i se dea teritorii in Ucraina si corupții care-l compătimesc pe Putin abia așteaptă drogul economic!

  3. Dacă îi dă Ucraina și se retrage NATO din țările estice atunci o să îi salveze obrăjorul lui Putin, nu cred ca obrazul lui Putin merită atâta salvat.

  4. Maurul Ucraina si-a facut datoria. Maurul poate sa plece.

    Europa stie bine ce se intampla, aici in colonia romania stim doar ordinul de zi pe unitate trimis prin fax de 🪲🪲🪲🪲🪲

  5. Are perfecta dreptate!

  6. Hop si ungurul frustrat. Bai băieți, voi sunteți istorie din toate punctele de vedere, suveranitatea aia e numai bună sa v-o tragă Orban din toate pozițiile, în rest pa si la revedere, cel puțin două generații de unguri vor fi paria lumii civilizate, v-am pupat!

  7. Pai ultima data cand Rusia a atacat Europa a fost in 24 Februarie. Ucraina e un stat independent, recunoscut international si Rusia nu are nici un drept acolo.

  8. Binee Kuleba!! Tradatorii se stiu, anume majoritatea „elitelor” si guvernelor din vestul Europei, in furnte cu Germania si Franta. Europa se va schimba pofund dupa ce acest razboi se va fi terminat, iar acest lucru nu este inteles de catre multi. Dar vor intelege atuci cand va fi prea tarziu pentru ei. Cancerul bolsevic nu se va stinge decat atunci cand Europa va rupe definitiv orice legatura cu Rusia si cu Putin. Pana atunci, Slava Ucrainei si mult curaj!

  9. Cehoslovacia, Finlanda,Polonia, Crimeea tătarilor,or fi fost atacate de Rusia acum 3000000 de ani? Și multe alte țări au văzut sub cizma rusească.

  10. Dupa terminarea razboiului Kuleba va face un partid anti Nato, anti Europa. Va castiga alegerile ca sunt si in UKR multi ticniti. Pun pariu cu oricine. Pentru el, Europa este vinovata de orice. Clasa politica si liderii Ukr sunt toti niste curati, cinstiti si perfecti.

  11. Puleba asta, e un fel de Rares Bogdan, transferat la USR…))) Pr@st ca noaptea dar cu gura cat sura.

  12. Sa se lupte singuri si sa nu mai cerceaaca ajutor. Daca tot e sa fie corecți prin Ucraina sa nu mai treacă gaz rusesc….dar ei se plângeau xa sunt ocoliți….cam asta e sindromul.