Home » Anchete » Femeie găsită înecată în Lacul Morii / A fost scoasă din apă de scafandri, în urma unui anunț la 112

Femeie găsită înecată în Lacul Morii / A fost scoasă din apă de scafandri, în urma unui anunț la 112

Femeie găsită înecată în Lacul Morii / A fost scoasă din apă de scafandri, în urma unui anunț la 112
Ascultă articolul

Polițiștii bucureșteni au fost alertați sâmbătă dimineață, în jurul orei 1.40 că în Lacul Morii se află o persoană înecată.

Au intervenit polițiști cadrul Secției 20 și un echipaj de pompieri – scafandri, care au reușit scoaterea cadavrului din apă, însă un echipaj medical, în urma verificărilor, a constatat decesul.

”Cercetările sunt efectuate de Parchetul de pe lângă Tribunalul București și Serviciul Omoruri – Biroul Morți Supecte și Ucideri din Culpă în vederea stabilirii cauzelor și condițiilor în care s-a produs decesul”, precizează autoritățile.

- articolul continuă mai jos -

Trupul neînsuflețit a fost transportat la INML în vederea efectuării necropsiei.

Comentarii

Lasă un răspuns

Trebuie să fii autentificat pentru a publica un comentariu.
Vă rugăm să țineți cont că folosirea injuriilor, a limbajului instigator la ură, a apelurilor la violență sau trimiterea repetată, în mod abuziv, a aceluiași comentariu pot duce nu doar la ștergerea mesajului, ci și la suspendarea temporară a dreptului de a comenta. Site-ul nostru încurajează dezbaterile aprinse, dar civilizate. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru contribuția la o discuție bazată pe argumente, nu pe atacuri.