G4Media.ro

Elena Udrea îi cere public ministrului Cătălin Predoiu o reacție în cazul…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

Citește și...

23 comentarii

  1. Santaj,frumos,elegant. Stie coarda cum se face 😜

    • sa vezi cum ii toarna asta pe toti se cu ristii lui Iohannes cand intra la racoare 🙂

    • Copilasi nu exagerati ,curentul qurist e la pluseristi.

  2. agresiva centurista !!! Nici o clipa nu a contestat cioarda, ci doar felul in care a fost priponita !!!

    • exact. legile nu sunt pt ea.. CAT TUPEU! iti dai seama daca asta chiar iesea presedinta romaniei cum era? Iohannis e parfum inca si asta desi e si asta varza.

    • Nu prea este parfum, ca este mana-n mana cu mafia psd.

  3. Predoiu ce sa zica altceva decat ca dupa ce au jefuit cu totii la PDL Romania, acum.sunt vajnici urmasi ai lui Bratianu condusi de dislexicul Ciuca?

  4. că balcon, să o cadă, nema.

  5. De unde a luat cărămizile , erau de pe stradă sau de pe trotuar ? Zecile de milioane de euro din conturile ei tot așa sau din ,, afaceri,, ?

  6. Zbatere fără sens! Ba mai mult ii fac doar rău. Oricât s ar fi jucat Predoiu cu ea de a hoții și vardiștii prin praful plescoiului nu poate face nimic, mai ales sub o presiune publica.

  7. VOTATI USL-PSD-PNL-PDL-UDMR

  8. Doamna „ministra” crede ca justitia se face la minister. O fi auzit de separatia puterilor in stat?

  9. Udrea libera! E nevinovata. Oricine are o geanta de 8000euro,oricine aia 5 milioane de dolari șpagă, oricine are 4vile la munte și la mare oricine își permite sa se îmbrace la cele mai skumpe magazine din lume.e o modesta și nevinovata. Mila ptr ea.

  10. Ce c3rv ordinara. In puscarie e locul tau, hotule!

  11. Mafia portocalie PDL

  12. Si eu ca simplu cetatean ce ti-am finantat cariera de ministru din taxe vreau sa-ti transmit o suge….stie.

  13. Adresare de tip mafiot.

  14. ‘ …cauta dreptatea in Europa, deci in tari cu standarde mult mai inalte de justitie decat Romania…’
    Absolut corect!
    In oricare din tarile mentionate, o astfel de declaratie ar fi tradusa imediat in citiva ani aditionali la sentinta initiala.

  15. obliomovism cu o elena din Pleşcoi. cine cauta in trecutul lui Udrea, pe Predoiu-l gaseste descoperit.

  16. Imi pare cumva rau pentru Elena Udrea, fiindca la un moment dat mi s-a parut mai desteapta – poate si din cauza ca o comparam cu Victor Ponta (deh, amandoi juristi…) dar asta seamana cu „biletelul roz”.
    Pana la urma toti politicienii nostrii sfarsesc in penibil (chiar mai grav decat in penal, pentru ca de-acolo mai scapa cu suspendare)