G4Media.ro

București: Un italian de 27 de ani în stare de ebrietate a…

Susține-ne activitatea G4Media logo
Donație Paypal recurentă

Donează lunar pentru susținerea proiectului G4Media

Donează prin Transfer Bancar

CONT LEI: RO89RZBR0000060019874867

Deschis la Raiffeisen Bank
Donează prin Patreon

Donează

9 comentarii

  1. Cladirea Parlamentului era prea departe pentru el

    • Si n-avea la dispozitie masina unui senator AUR/Rusia, care sa-l bage in curte.

  2. Sa isi ceara scuze dulapul si mos teaca, pentru faptul ca nu i s-a facut pe plac si nu a fost lasat sa intre.

  3. N-ai ce le face, au arta în sânge.

  4. Nicăieri în Europa muzeele nu sunt închise în zilele de sărbătoare, cu atât mai puțin sâmbătă și duminică.
    Doar noi, cărora nu ne place cultura, le ținem ferecate cu 7 lacăte. Omul avea dreptate să intre să vadă un muzeu in zi de sărbătoare.
    Bine că sunt deschise cârciumile, că instituții de cultură nu ne trebuie.
    Atâta ne duce capul.

  5. Am auzit că italienii sunt mari consumatori de cultură, sub orice formă se prezintă, inclusiv lichidă.

  6. Era interesant dacă intra în baza de date a Apaprod și să facă și publice lista salariilor slugilor dinozaurului Arion de la Apaprod.Doar a lor fiindcă restul, atâția câți mai sunt,sunt ,sunt la minimum pe economie.
    Bă nene, să vina guvernul să îți spună că nu ai voie să scot la pensie un angajat pe salariu minim,asta da progres…sigur suntem în 20022?
    Laurențiu Nistor,somn ușor tăticu!