Secțiune susținută de
Porsche ia în considerare un parteneriat cu Volkswagen, în contextul tarifelor impuse de administrația Trump
13 mart.
Oliver Blume, CEO-ul Porsche, a declarat miercuri că producătorul auto ar putea profita de colaborarea sa cu Volkswagen, care deţine unităţi de producţie în SUA, pentru a face faţă unor posibile tarife impuse de administraţia americană, relatează CNBC, citat de News.ro. Citește integral pe TechRider.ro.