Nicușor Dan anunță că până la finalul anului datoria la Termoenergetica va fi achitată integral
Primarul general al Capitalei Nicuşor Dan a precizat că, în prezent, Primăria Municipiului Bucureşti are o datorie de 220 milioane lei către Termoenergetica, iar în zilele următoare va fi redusă datoria la aproximativ 140 milioane lei şi, până la finalul anului, PMB va fi la zero cu ceea ce datorează acestei companii. „Situaţiile datoriilor. În […]