Distribuţia cardurilor de energie a început în București și în şase judeţe
Distribuţia cardurilor de energie a început, miercuri, în şase judeţe din ţară, respectiv Alba, Argeş, Teleorman, Bacău, Bihor, Ilfov şi în Capitală, a anunţat ministrul Fondurilor Europene, Marcel Boloş. În total, miercuri vor fi distribuite 362.000 de carduri de energie, iar joi vor pleca alte 132.000 de carduri în cinci judeţe (Brăila, Covasna, Giurgiu, Vâlcea […]