Scandalul pe tema salubrităţii în Ploieşti continuă. Primarul acuză Agenția pentru Protecția Mediului că „blochează” autorizaţia de mediu pentru noul operator, acuzându-l pe directorul instituției că este instrumentul „mafiei deşeurilor”
18 feb.